červen, srpen 2021 - Pomoc ZŠ a MŠ v Moravské Nové Vsi

Několika obcemi na pomezí Břeclavska a Hodonínska prošla ve čtvrtek 24. června 2021 okolo devatenácté hodiny extrémní bouře s krupobitím a tornádem. Bylo poničeno značné množství budov, materiální škody jsou obrovské.

Na pomoc těmto obcím vybrali zaměstnanci školy částku 20.000 Kč, za kterou byly pořízeny hygienické potřeby, vody, deky, povlečení, úklidové prostředky apod. Následně byl zajištěn odvoz tohoto materiálu na konkrétní potřebná místa.

Současně byla vyhlášena pro žáky naší školy akce „Děti dětem“. Jednalo se o sbírku hraček, her, knížek, školních potřeb, batůžků, a to jak pro základní, tak i pro mateřkou školu v Moravské Nové Vsi, kam byly veškeré dary 27. srpna odvezeny.

Všem, kteří jakýmkoli způsobem přispěli a pomohli, patří velké poděkování.

Seznam alb