prosinec - Vánoční jarmark

Vánoční jarmark, který se konal 7.prosince ve školní jídelně, přinesl radostnou a pohodovou atmosféru.

Děti pro návštěvníky připravily krátké vánoční pásmo. Tancovaly s radostí a energií, zpívaly vánoční písně a rozdávaly pozitivní náladu všem okolo. Rodiče a přátelé hrdě povzbuzovali své malé umělce.

Po krátkém kulturním programu přišel okamžik, na který všichni čekali – samotný prodej výrobků. Hlavním tahákem akce byl prodej dětských výrobků, které děti vytvářely několik posledních týdnů.  Od domácích perníčků až po ručně vyrobené vánoční ozdoby.

Děti s nadšením obsluhovaly své stánky a prodávaly své výtvory. Rodiče, prarodiče a ostatní návštěvníci si mohli vybrat z široké škály originálních a ručně vyrobených výrobků.

Peníze získané prodejem putovaly do třídních fondů. Budou využity na nákup drobností, na projektové dny, na společná posezení či jako příspěvek na výlet.

Děkujeme, že jste si našli čas a strávili ho s námi.

Seznam alb