Originální slogany na tričkách pro demonstrační jízdu

Žáci, kteří se aktivně zúčastnili demonstrační jízdy na kole, si doma připravili originální slogany na tričkách, ve kterých jeli po městě. Zde jsou některé z nich:

" Nech auto v garáži, oči se nám rozzáří, vzduch hned bude čistější a my děti hodnější."                      (Terezka Cejnková, III.B)

Říká auto: " Nevyjedu jeden den, bude ráda naše Zem."              (Verunka Vodáková, III.B)

" Pro čisté plíce, jízdních kol více."              (Vojta Kufa, III.B)

" Na kole pro zdraví."          (Petr Kuchař, III.B)

" Zahoď auto, je to fuj, vem si kolo, je to cool."               (Daniela Meňhartová, VIII.C)

" Každý den, s kolem ven."                  (Honzík Kadrnka, III.B)

" Den bez aut, to je dobrý nápad, i tvé auto bude jásat. Do práce dnes vyraž pěšky, rozhlédni se, jak je hezky."             (Terezka Cejnková, III.B)

" Chraňme ovzduší, jinak vypustíme duši."           (Jan Kunc, VIII.C)

" Jsem  - rychlejší než chodec, v provozu bez výfuku, snadno všude parkující, proto vždy spokojený. Cyklista Tom."              (Tomáš Gratcl, III.B)