Školní mléko / Ovoce do škol

A) Automat na svačiny

Na naší škole jsou umístěny dva výdejní automaty "Happysnack" - v rámci dotačního programu "Školní mléko" a "Ovoce do škol". Díky nim si mohou žáci zakoupit za zvýhodněné ceny zdravé svačiny.

Prostřednictvím odkazu www.happysnack.cz  nebo kliknutím na banner se můžete podívat na stránky provozovatele těchto automatů, kde máte možnost nahlédnout do účtu Vašeho dítěte a zjistit tak, jak tuto službu Vaše dítě využívá.

---------------------

B) Svačiny pro žáky

Od září r. 2022 je četnost dodávek v rámci programu "Školní mléko" a "Ovoce do škol" výrazně omezena. Nově se také týká jen dětí z 1. stupně. Dodávky mléka, či ovoce a zeleniny se konají pouze 1 x za 14 dnů.

(do konce šk. roku 2022/23 se projekt týkal všech žáků a dodávky byly realizovány každý týden)