Výchovný poradce

 

Vážení rodiče, milí žáci pátých a devátých ročníků,
 
     další podstránky rubriky Výchovný poradce by vám měly pomoci při vaší orientaci v přijímacím řízení na střední školy. Informace, které se tu objeví, budou průběžně aktualizovány podle toho, jak bude přijímací řízení probíhat .
Není třeba se předběžně děsit, myslím, že vám dokážu být nápomocna natolik, abychom celé přijímací řízení zvládli k vaší spokojenosti.
 
     Každý školní rok by měli nejdřívě zpozornět hlavně ti, kteří uvažují o studiu oboru s uměleckým zaměřením a budou tedy skládat talentovou zkoušku. V následujícím textu zjistíte, že vaše přihláška musí být doručena na příslušnou střední školu do konce listopadu. Pokud o takovém studiu uvažujete, je na místě se za mnou zastavit včas pro bližší informace.
 
      S ostatními se budu těšit na viděnou na burze SŠ, která bude naší školou organizována, jako každý rok, v rámci čtvrtletních konzultací v měsíci listopadu. Dále vás ráda uvidím na společné informativní schůzce v měsíci lednu, která bude výhradně věnována informacím k přijímacímu řízení a podávání přihlášek.
 
      Pro individuální konzultace jsem vám k dispozici po telefonické domluvě – tel. číslo 519 363 616.
 
                                                               Na spolupráci se těší         
                                               Ing. Libuše Tížková, výchovný poradce