3. 2. 2022 - Atletický mítink Hustopečské skákání 2022

Ve čtvrtek 3.2.2022 se naši žáci zúčastnili atletického mítinku Hustopečské skákání 2022, kde změřili své síly se závodníky z celé republiky.

V kategorii mladších žákyň startovala Adéla Šebestová, která si do výsledkových tabulek zapsala 125 cm.

Jen šest závodníků startovalo v kategorii mladších žáků a z toho hned dva z Komendy. Přemek Huszár zdolal laťku ve výšce 115 cm a Adam Babáček překonal laťku ve výšce 135 cm.

Romana Stehlíková a Amálie Korábová startovaly v kategorii starších žákyň, kde si obě zapsaly zcela totožné výsledky. Pro ně skončila soutěž na výšce 130 cm a zapsaly si tedy výkon 125 cm.

V kategorii starších žáků bojovalo 5 žáků z naší školy, z toho tři mimo soutěž, jelikož jsou věkem už dorostenci. Tobiáš Hradil skočil 130 cm, Vojtěch Halm 145 cm. Vojta byl jedním z těch, který startoval tzv. mimo soutěž. Svůj osobák si vylepšil Adam Gloc, ten překonal laťku ve výšce 150 cm, stejným výkonem se prezentoval i David Mareš, rovněž startující mimo soutěž. Markusi Kolegárovi nepřálo štěstí na výšce 160 cm, kdy jeho první pokus byl velice nadějný, aby tuhle výšku zdolal. Zapsal si tedy pěkných 155 cm.

Všem žákům gratulujeme k dosaženým výkonům a děkujeme za reprezentaci školy.