3. kolo - Školní futsalová liga - Konec spanilé jízdy

Pro obě kategorie (6.-7.; 8.-9.ročník) skončil tento týden turnaj Školní futsalové ligy. Klukům se už nepodařilo postoupit přes 3.kolo do finále divize, i když sedmáci k tomu měli velmi blízko.

Sedmáci změřili síly s kvalitními fotbalisty z Vyškova a z brněnské Líšně. Sehráli velmi vyrovnaná utkání, bohužel k postupu jim chybělo vstřelit jednu branku. Chlapci podali fantastický výkon, jen jim tentokrát chybělo trošku štěstí a na konci se to neobešlo i bez slzavého údolí.

Hoši zaslouží opravdu obrovskou pochvalu!

ZŠ Komenského – ZŠ Purkyňova Vyškov 1:4

ZŠ Komenského – ZŠ Novolíšeňská Brno 1:1

Reprezentanti: ŽIŠKA Lucas, SEDLÁČEK Matěj, VLK Simon, TOMEČEK Jakub, TOMEŠKA Daniel, MÜLLER Jakub, WINTER Jan, VAVERKA Lukáš, HUŇAŘ Ondřej

__________________________

Deváťáci se tentokrát utkali se ZŠ Břeclav Slovácká, Purkyňovo gymnázium Strážnice, Gymnázium Uherské Hradiště.

ZŠ Komenského – ZŠ Slovácká 0:2

ZŠ Komenského – Strážnice 1:2

ZŠ Komenského – Uherské Hradiště 1:8

Reprezentanti: ZÁSTĚRA Jan, HOŠTICKÝ Jan, ROJKA David, STEHLÍK Viktor,  STRITZL Martin, MENEGHIN Marco Giulio, BABÁČEK Adam, BÉREŠ Tobias, RICHTER Tobiáš, LACKO Darius, BOTONĚK Samuel Gabriel

JSTE ŠIKOVNÍ - VELKÁ GRATULACE.