4. C na Městském úřadě v Hustopečích

Ve středu 23.5.2018 jsme navštívili Městský úřad v Hustopečích, kde byl den otevřených dveří . Celá naše třída se moc těšila. Nejprve jsme navštívili hustopečské nahrávací studio, kde vytváří i Hustopečské listy. Překvapilo nás, že zde pracují jen 3 lidé. Pak jsme byli na náměstí na ekologické akci zaměřené na třídění odpadu.

Na otázku: Co si pamatuješ o ekologické akci na náměstí odpověděli žáci naší třídy takto:

Emma- Pamatuju si, jak třídit odpad.

Adam Bálka- Dostali jsme dárečky za testík a hry.

Míša- Že je důležité třídit odpad

David - Že je na použité elektro speciální kontejner

Marie- Abychom třídili odpad, protože tím chráníme přírodu

Linda- Vyplňovali jsme ekologický testík

Damián- Elektro se dává do červeného kontejneru

Pak jsme navštívili Městskou policii. Policajti nám představili zbraně a hodně metod, jak zneškodnit zločince. Pak jsme se dozvěděli od zaměstnanců Besip, co mít na sobě, když jedeme na motorce. Na závěr jsme navštívili radnici, kde jsme mluvili s paní starostkou Hanou Potměšilovou a podívali se do obřadní síně, kde se nám to moc líbilo.

Na otázku: Co se ti nejvíc na této akci líbilo?

Téměř všichni odpověděli, že Městská policie, Davidovi , Míše a Natálce a Marii obřadní síň, Verunce Míše a Rudovi HTV a Alexovi křeslo u paní starostky.

Děkujeme paní Antonii Koblihové za krásné dopoledne, ve kterém nás velmi profesionálně provázela. Žáci 4.C