4.11.2021 - Změna v organizaci konzultačních hodin

Vážení rodiče, vzhledem k aktuálnímu vývoji covidové situace jsme nuceni přistoupit ke změně v organizaci naplánovaných konzultačních hodin, které se mají uskutečnit ve čtvrtek 4.11.2021.

1. stupeň – 1. až 5. ročník

• 1. ročník - dle dohody s třídní učitelkou (možnost video hovoru, ale také osobní  přítomnost)
  • 5. ročník - on-line video hovory

Pro všechny ročníky platí: není nutná účast všech rodičů, pouze těch, kteří potřebují něco řešit, nebo těch, které vyzve TU / učitelé k účasti.

Bližší informace vám budou sděleny TU konkrétních tříd prostřednictvím edookitu.

2. stupeň – 6. až 9. ročník

• Pokud bude rodič mít zájem s některým vyučujícím mluvit, ve čtvrtek dopoledne si přímo s ním domluví on-line schůzku - v čase konzultací (15.00 až 17.00 hod.). Vyučující mu následně pošle odkaz na videokonferenci s upřesněním času setkání.
  • Pokud bude chtít vyučující s některým z rodičů mluvit, domluví si rovněž na dobu konání konzultací on-line schůzku. Rodičům bude zaslán odkaz na videokonferenci s upřesněním času a s výzvou k jednání.

Upozornění pro rodiče a žáky 8. a 9. ročníku

– tzv. BURZA STŘEDNÍCH ŠKOL, která měla proběhnout ve školní jídelně naší ZŠ 4.11.2021), je ZRUŠENA.

Děkujeme za pochopení.

Jaroslav Vysloužil - ředitel školy