5. ročník - Návštěva Vida centra v Brně - říjen 2018

Naši páťáci navštívili dne 8.10.2018 brněnské science centrum VIDA. Co je to vlastně VIDA? No přece zvolání-když objevíte něco překvapivého. „Vida! To jsem nevěděl…“ Podnětů je tu dost, konkrétně 170. Na chvíli se staly některé děti malými alchymisty, ostatní zkoumaly své smysly.  V divadle vědy si užily závod Tour de France a nadšeni odjížděly domů.Naši páťáci navštívili dne 8.10.2018 brněnské science centrum VIDA. Co je to vlastně VIDA? No přece zvolání-když objevíte něco překvapivého. „Vida! To jsem nevěděl…“ Podnětů je tu dost, konkrétně 170. Na chvíli se staly některé děti malými alchymisty, ostatní zkoumaly své smysly.  V divadle vědy si užily závod Tour de France a nadšeni odjížděly domů.

Seznam alb