Boleradický džbánek

Ve středu 25. května jsme navštívily boleradické divadlo. Tentokrát však ne jako diváci,
ale soutěžící. Šikovné recitátorky z 1. stupně - Jolana Klobásová, Zuzana Halmová a Helena Sztulová si jely poměřit své nadání s ostatními recitátory.

Krásné prostředí boleradického divadla přímo vybízelo ke stejné krásné prezentaci poezie či prózy. Děvčata si vysloužila nejen potlesk a diplomy,
ale také spoustu dárečků - Jolanka za svoji statečnost. (Měla velkou trému a ta, jak recitátoři dobře ví, dokáže z paměti vymazat pečlivě nacvičený text raz dva! S malou pomocí však dorecitovala svůj text až do konce, což laskavá porota  ocenila).
Zuzanka Halmová si svoji roli recitátora vyzkoušela takto poprvé
a hned velmi úspěšně, získala 2. místo v 1. kategorii.

Helenka Sztulová opět potvrdila své nadání. Obsadila ve 2. kategorii příčku nejvyšší.

Líbila se nám také vystoupení dětských kolektivů.

Možná dáme také nějaký dohromady. Šikovných recitátorů máme u nás
ve škole habaděj!

Jolanko, Zuzanko, Helenko, děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Mgr. V. Pešáková