červen 2019 - Komenda má talent

Na Komendě zvítězil sportovní talent!

Soutěž Komenda má talent zná svého vítěze. Je jím Martin Svoboda z 3.A, který předvedl napínavé parkour vystoupení.

Žáci ze školního parlamentu připravili na úterý velkou show s profesionálním ozvučením a videoprojekcí. Na 15 vybraných vystoupení se přišli podívat žáci z celého 1.stupně. Porota vybírala 5 nejlepších vystoupení a měla to opravdu těžké. Do TOP 5 nakonec vybrala dvě recitátorky Stelu Otřísalovou a Leontýnu Polčákovou, zpěvačku Veroniku Křížovou, Aničku Vašíčkovou se svým cvičeným králíčkem a Martina Svobodu s parkour vystoupením. Diváci pak hlasováním vybrali absolutního vítěze – Martina.

Celá akce se povedla díky velkému nasazení některých žáků školního parlamentu, pomoci a ochotě učitelů a dalších žáků školy. Podpořili nás také M-klub, ZUŠ a paní Pregrtová z Yamahy zapůjčením techniky, Ytong nám daroval ceny pro účastníky. Všem děkujeme.

Seznam alb