Čtvrťáci a jejich vynálezy

Čtvrťáci využili svého důvtipu a vynalézavosti a vymysleli celou řadu strojů a vynálezů, které by v budoucnu mohly sloužit lidem. Sami posuďte, jaký by se hodil vám…..

Kamarád navždy 5000-když je někdo osamělý, nevidí se s rodiči, tak je tu pro vás.

Školníček- naučí tě všechno, co potřebuješ do školy.

Opravátor domácích úkolů- opravil by chyby v úkolech.

Stroj na skládání- vložíš do něj oblečení, stroj poskládá.

Vyhřívač-můžeme používat k ohřevu vody, kdy a kde chceme, např. v bazéně.

Mozkostroj- dáte si ho na hlavu a najednou budete všechno vědět.

Ovzdušič 3000-zlepšuje nám ovzduší, škodlivé plyny mění na čistý vzduch.

Oblékač-vejdeš do něj a on tě ihned oblékne.

Bajmax zdravotník-léčil by nemoci a byl by i na chování.

Zalíváček- dal by se nastavit na různé programy a zalije každou malou i velkou rostlinu.

Stroj na zachování přírody-kdyby byl v lese odpadek, recykloval by ho, krmil by pravidelně ptáčky a jiná zvířátka, chránil by přírodu před lesními požáry.

Stroj na růst rostlin-dovnitř dáme květináč, hlínu, semínko, počkáme 5 minut a kytička by byla na světě. Cena 500Kč!

Teleporting-sloužil by k teleportování lidí, např. z Brna do Prahy, byla by to malá krabička, která by vydávala zvuky, nastavíš místo a jste tam, kde chcete být.

Stroj na domácí práce-určený na dělání všech domácích prací, pro starší lidi sleva 50 Kč.

Karkulačka- robot, do kterého je zamontována kalkulačka, dejte si ho do lavice v hodině matematiky a ohromte paní učitelku!

Uklízeč bytu-na dálkové ovládání, viditelný přes zeď, můžeš sedět na gauči a ovládat ho, jezdí i po schodech nahoru a dolů.

PS. Objednávky na tyto vynálezy ještě, prosím, neposílejte. Nejprve musíme zdárně dostudovat!