Den Země

Ve čtvrtek 20. dubna se v nafukovací hale konal Den Země. Žáci 2. stupně, především z 8. a 9. tříd, připravili spoustu stanovišť, na kterých si žáci z nižších ročníků, ale i děti z mateřské školky, vyzkoušeli mnoho přírodovědných aktivit, plnili nejrůznější úkoly a seznámili se se životem některých běžných domácích mazlíčků, ale třeba i méně známých živočichů.

Oslavy Dne Země pokračovaly jako již tradičně ve spolupráci s Centrem volného času Pavučina v sobotu 22. dubna. Dobrovolníci z řad žáků se během tohoto odpoledne věnovali na stanovištích zejména rodinám s malými dětmi. Za svoji účast byli odměněni špekáčkem a tyčinkou.

I my chceme ještě jednou poděkovat všem žákům, kteří se podíleli na přípravě Dne Země a zejména těm, kteří pomáhali v sobotu na Pavučině.

Vyučující přírodopisu