Dětská scéna 2019 - Vítězství v krajském kole soutěže v uměleckém přednesu

Stela Otřísalová a Leontýna Polčáková, vítězky okresního kola se 25. dubna potkaly s dalšími nejúspěšnějšími recitátory Jihomoravského kraje. V důstojném prostředí knihovny Jiřího Mahena v Brně reprezentovaly naši školu. Konkurence byla pochopitelně veliká. Přesto se alespoň Leontýnce podařilo zvítězit, její osobitý projev odbornou porotu i diváky velmi zaujal. Jelikož nultá kategorie, ve které Leontýnka soutěžila, nepostupuje již výše na celostátní přehlídku, dosáhla tato šikovná recitátorka na nejvyšší možnou příčku. Stelinka v 1. kategorii předvedla svůj talent, ale na rozdíl od předchozích dvou let, diplom domů letos neveze. Nevadí, odvedly obě skvělou práci, jejich rodina i naše škola může být na obě právem pyšná!

Děvčata, velký dík.