Hustopečské skákání - výsledky našich žáků

Ve čtvrtek 2. února 2023 proběhlo Hustopečské skákání, kterého se zúčastnili i naši skokani.

V kategorii mladších žáků startoval David Surka, který skočil svůj „osobák“ 130 cm a skončil na 3. místě v okrese Břeclav.

Tři žákyně startovaly v kategorii mladších žákyň. Donáta Duchoňová skočila 115 cm, Barbora Klobásová 110 cm a Nikola Hašková 120 cm.

Největší zastoupení měla naše škola ve starších žácích, kde si žáci vylepšovali své osobní rekordy. Pavel Klváček zdolal laťku ve výšce 135 cm, Radek Žídek 140 cm, Pavel Urbánek „osobák“ 145 cm, Adam Gloc 145 cm, Marco Giulio Meneghin „osobák“ 150 cm, David Huňař 150 cm.

Amélie Pekaříková je již věkem dorostenka, ale startovala mimo soutěž se staršími žákyněmi. Do tabulek se zapsala výkonem 154 cm.

Všem skokanům gratulujeme k osobním výkonům a za reprezentaci školy.