Informace pro rodiče 1. tříd šk. roku 2021/2022

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, jsme si vědomi, že nástup vašich dětí do školy se pozvolna blíží. Mnozí máte nutkání začít nakupovat pomůcky. Prosíme vás, kupte dětem pouze aktovku, pouzdro, vhodné přezuvky s pevnou patou, úbor do tělocviku, pytlík na tělocvik, zástěrku či triko do výtvarné výchovy.

V září od nás obdrží děti sešity, učebnice a další pomůcky.

Třídní učitelky kupují část věcí do třídy hromadně. Na zakoupení pomůcek, které bude potřeba pořídit dle konkrétních požadavků třídní učitelky, bude dostatek času v prvních týdnech školy.

Na webových stránkách školy se na konci srpna zcela určitě objeví informace související s organizací zahájení školního roku. Prosíme o jejich sledování.

První TŘÍDNÍ SCHŮZKY se uskuteční ve čtvrtek 2. září od 17. hodin v učebnách jednotlivých tříd prvního ročníku.

Pro zájemce o stravování ve školní jídelně:

• vezměte s sebou vyplněné dva dokumenty:
  • v kanceláři vedoucí ŠJ si zakoupíte pro své dítě i čip, který slouží:
    • k objednávání a výdeji obědů
    • ke vstupu do školy

Provozní doba pokladny v kanceláři školní jídelny:

• od 23. 8 . do 31. 8. od 7,00 hod. do 13,00 hod

• od 1. 9. do 10. 9. od 7,00 do 14,00 hod.

• od 13. 9. – jen ve St od 7,00 do 14,00 hod.