IV. A na návštěvě v knihovně

Měsíc květen jsme začali návštěvou v městské knihovně. Čekala na nás beseda
s příhodným názvem „České dějiny očima psa“. Paní knihovnice nám představily dvě knihy autorky Martiny Drijverové. Knihy nás zaujaly nejen svým zábavným průvodcem dějinami-psem,
ale také svým obsahem. Pověsti a informace o našich předcích a panovnících byly velmi poutavé. Dokonce jsme uplatnili i vědomosti z hodin vlastivědy. Pro zpestření nás čekala skládanka Karla IV. a křížovka.

V tomto školním roce jsme městskou knihovnu navštívili již podruhé. Také měsíc listopad jsme nastartovali zajímavou besedou v knihovně na téma "Malí detektivové". Program, který nám zde připravili, jsme si náramně užili. Vyzkoušeli jsme si, jaké je to být detektivem a dostali jsme širokou nabídku knih s touto tématikou. Určitě sáhneme po knize Enid Blytonové, Thomase Breziny či mnoha dalších autorů.

Tímto děkujeme našim knihovnicím za připravený program a už se těšíme na další besedu
v příštím školním roce.

Žáci IV. A a třídní učitelka Sabina

(Fotografie jsou ke zhlédnutí v naší fotogalerii.)