Krajský přebor v šachu - 6. místo

Poslední lednový čtvrtek se naši šachoví mistři Šimon Němeček, Šimon Madron, Albert i Alex Hluzákovi a Kristína Klučková vydali do Břeclavi na Krajský přebor škol v šachu.

V prvním kole borci z Komendy ukázali své kvality a poměrem 3:1 porazili tým z Vyškova, který nakonec skončil na bronzové příčce. Hrálo se od 9:00 do 14:00 bez větší přestávky, na našich hráčích se začala projevovat únava a přidávala se i smůla. Každý odehrál sedm partií s maximálním časem 20 + 20 minut. Postupně jsme se propadli na pěkné 6. místo ze 12 nejlepších týmů kraje. Od bronzu nás přitom dělil pouze jeden bod - stačilo získat ještě jedno vítězství. Nestalo se, ale i tak naši žáci odehráli celkem 14 vítězných partií.

Věříme, že nabyté zkušenosti naši šachisté zúročí příští rok a cenný kov přivezeme!

Všem patří velká GRATULACE.