Kroužek Robotiky dojel do cíle

Kroužek Robotiky na 1.stupni naší školy je doménou spíše chlapců. Nejinak tomu bylo i letošní školní rok. Skupina chlapců ze 4.tříd a dva z 5. tříd , dokonce jsme přivítali i velmi talentovaného chlapce ze Základní školy Nádražní, pracovala velmi nadšeně. Nejprve si všichni prošli všechny vzorové programy a konstrukce a pak už byli připraveni tvořit sami. To je bavilo ze všeho nejvíc. Nebylo ale vždy jednoduché postavit model na určité téma a  „oživit ho“ pomocí příslušného programu. Ale podle vedoucí kroužku paní učitelky Klabusayové si hoši vedli výborně a zaslouží si velkou pochvalu.
A jak se jim to povedlo se můžete podívat v naší prezentaci, kterou vytvořil velmi šikovný člen kroužku Ríša Skoumal.