Logická olympiáda 2022 - výsledky

Už čtvrtým rokem jsme se zapojili do Logické olympiády pořádané Mensou ČR. Základní kolo probíhalo online a žáci ho vyplňovali z domova.

Do Logické olympiády se letos registrovalo 94 657 soutěžících z 3751 škol z celé České republiky. Velký zájem byl i na naší škole, zaregistrovalo se 69 žáků.

Celkově nejúspěšnější byl Adam Hlušek z 5.B, který test vyplnil lépe než 97,9 % žáků v kategorii A. Přesto to na postup do krajského kola nestačilo. Našim žákům se dařilo ve všech věkových kategoriích.

V nejmladší kategorii A1 měli dva žáci stejný výsledek (lépe než 91,9 % žáků této kategorie) – Adam Kolář a Linda Pospíšilová.

Mezi druháky měla nejlepší výsledek Zuzana Klučková (92%).

V kategorii B, tj. mezi žáky druhého stupně, byla nejúspěšnější Dominika Blinková z 7.A, která se umístila lépe než 95,4% žáků v této kategorii.

Nejúspěšnější řešitelé ve škole:

Kategorie A1 (1. ročník) – Adam Kolář (1.A) a Linda Pospíšilová (1.C) – oba se stejným výsledkem (91,9%), Tereza Očenášková (1.C)

Kategorie A2 (2. ročník) – Zuzana Klučková (2.A), Radek Denemark (2.B), Adéla Vyhňáková (2.B)

Kategorie A (3. - 5. ročník) – Adam Hlušek (5.B), Liliana Birkenfeld (5.B), Lenka Paveláková (4.A)

Kategorie B (6. - 9. ročník) – Dominika Blinková (7.A), Amálie Korábová (9.C), Amélie Hrdličková (9.B)