Logická olympiáda - výsledky

Do Logické olympiády pořádané Mensou ČR jsme se zapojili už třetím rokem. Vzhledem k současně situaci proběhlo základní kolo pouze online a žáci jej vyplňovali z domova.

Z celé České republiky se letos zaregistrovalo 75 237 soutěžících z 3 286 škol. Z naší školy se zapojilo 36 žáků. Konkurence byla skutečně veliká.

Celkově nejúspěšnější byla Julie Svobodová z 5.A, která test vyplnila lépe než 93 % žáků v kategorii A. Přesto to na postup do krajského kola nestačilo.

Velmi úspěšná byla také Dominika Blinková z 6.A, která se umístila lépe než 86% žáků v kategorii B.

Nejúspěšnější řešitelé ve škole:

1. ročník – Zuzana Klučková, Dominika Lipnická, Adina Tahavská (1.A) a Petr Šmíd (1.B) —všichni se stejným výsledkem

2. ročník – Amálie Brzobohatá (2.B)

3. - 5. ročník – Julie Svobodová (5.A), Lucie Novotná (4.C), Kristína Klučková (3.B)

6. - 9. ročník – Dominika Blinková (6.A), Amálie Korábová (8.C), Stanislav Sedláček (6.A)