Loučení s deváťáky

Tak jako každoročně, tak i letos proběhlo předposlední den školního roku slavnostní loučení s žáky 9.ročníků, kteří končí svoji docházku na naší škole.

V 17 hod. se ve školní jídelně sešli vycházející žáci, učitelé, kteří je vzdělávali, rodiče a příbuzní. Po úvodním slovu pana ředitele třídní učitelé žákům předali vysvědčení a malé dárečky, popřáli jim hodně štěstí do dalšího života. Také zástupci žáků z obou tříd zhodnotili svoje působení na škole, poděkovali rodičům i učitelům a na závěr promítli připravené videosestřihy ze svých školních let.

Přejeme všem vycházejícím hodně zdaru v jejich dalším životě, budeme rádi, když nás kdykoliv navštíví pochlubit se, jak se jim daří.

Všem žákům přejeme příjemné prožití prázdnin a těšíme se na shledání v příštím školním roce.

Několik fotografií si také můžete prohlédnout ve fotogalerii.