Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dne 17.5. 2018 se na dopravním hřišti v Hustopečích konala Dopravní  soutěž mladých cyklistů - oblastní kolo.

Z naší školy se v l. kategorii zúčastnili žáci 5. ročníků - Jan Březovič, Tadeáš Hradil, Adriana Kratochvílová a Jůlie Gálová. Ve ll.kategorii soutěžili žáci 8. ročníků - Marian Kadla, Matěj Rotter, Karolína Karpíšková a Viktorie Hájková.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách - jízda zručnosti, jízda na dopravním hřišti, první pomoc a zdravověda, pravidla provozu na pozemních komunikacích ve formě testu a práce s mapou.

Naši žáci se sice neumístil na prvních místech, ale patří jim velká pochvala a poděkování za to, že bojovali se ctí a zápalem i za nepříznivých podmínek, které jim počasí připravilo.

Všichni účastníci obdrželi pěkné pamětní dárečky a vydatné pohoštění v podobě obrovských hamburgerů.