NA KOMENDĚ BUDOU MÍT ŽÁCI JEN JEDEN ČIP

KE  ZMĚNĚ   POUŽÍVÁNÍ  ČIPŮ

Hustopeče 24.8.2016

Vážení zákonní zástupci žáků,

s účinností od 2. května 2016 došlo na naší škole ke změně v používání čipů. Dosud měli žáci 2 čipy – jeden k otevírání dveří do budov školy a druhý pro objednávání obědů ve ŠJ, popř. k placení nákupu ve školním bistru.

Od května 2016 mohou všichni žáci navštívit kancelář ŠJ, kde jim bude upraven „jídelní“ čip (označený číslem) tak, aby jej bylo možné používat i na otevírání dveří. Stávající čip na otevírání dveří (bez čísla) zůstane žákům s tím, že pokud by ztratili čip s číslem, mohou přijít do kanceláře ŠJ, kde jim bude znovu „oživen“ čip bez čísla tak, že s ním mohou otevírat dveře i objednávat stravu ve ŠJ.

Pokud stávající žáci nebudou mít o sjednocení funkcí do jednoho čipu zájem, nic se neděje a mohou oba čipy používat jako dosud. Přesto doporučuji sjednocení funkcí všem žákům – nedojde k záměně při objednávání obědů, což se dosud stávalo.

Noví žáci si budou již pořizovat jen jeden čip s číslem, což umožní zlepšení identifikace ztracených čipů a klíčů, pokud je žák nosí na stejném kroužku.

Cena nového univerzálního čipu je 100.- Kč. Přesné informace obdržíte v kanceláři ŠJ, popř. na tel. čísle 519 363 632 (p. Furchová)

Mgr. Miroslav Patloka v.r.