Naši mladí sportovci v 1.pololetí šk.roku 2017/18

Účast na sportovních akcích ve šk.roce 2017/2018-1.pololetí

Září – mladé  sportovce z Benátek nad Jizerou a Hustopečí přivítala slovenská Modra. Naše škola vyslala reprezentanty ze 7. a 8..ročníku. Chlapci v kopané a házené nenašli přemožitele a získali 1.místo, děvčata ve florbalu a vybíjené obsadila 2.místo. Město Hustopeče se díky těmto výsledkům stalo celkovým vítězem družebního trojutkání.

Hráli: Hájková, Karpíšková, Cejnková, Fialová, Mitášová, Kadlecová, Hlaváčová, Hošková, Čázar, Dobrovolný, Pláteník, Rotter, Dolíhal, Hnilička, Sáček, Semerád.

Podzimní měsíce byly vyhrazeny pro účast našich nadějí ve futsalové lize škol a ve florbalu.

Florbal chlapci

• 6. - 7.roč. – 2.místo v okresním kole (Kovařík M., Šopf, Chorvát D., Fiala, Kolegár, Rückl, Stehlík, Nevěděl N.)
  • 8. - 9.roč. se zúčastnil okrskového kola (Čázar, Pláteník, Rotter, Civile, Furch, Semerád, Kovřík T., Cigánek)

Florbal dívky

• 8. - 9.roč. – 2.místo v okresním kole (Stehlíková A., Slavíková T., Čížková, Krčková, Rohrerová, Blahová, Hošková)

Futsalová liga ZŠ - chlapci: mladší i starší se probojovali do 2.kola

• 6. - 7.roč. - Kovařík M., Šopf, Chorvát D., Fiala, Braun, Buček, Nevěděl Samuel a Nikolas, Stehlík, Hoško
  • 8. - 9.roč. - Hovězák, Kovařík T., Straka, Rotter, Štůla, Cigánek, Dolíhal, Sáček, Gabrhel, Pitlach

Futsalová liga ZŠ - děvčata:

• probojovala se do  finálového turnaje na Moravě a obsadila 4.místo (Čížková, Stehlíková A., Slavíková T., Krčková, Rohrerová, Nováková, Hošková, Hájková, Karpíšková)

Předvánoční čas patří stabilně přehazované. Turnaj se konal ve sportovní hale a síly změřily všechny třídy .

Konec pololetí bude vyhrazen atletice a žáci se zúčastní mítinku ve skoku vysokém.