O boleradický džbánek

Po velkém úspěchu v krajském kole soutěže uměleckého přednesu „Dětská scéna“ naše škola opět zabodovala                23. května na dramaticko recitační soutěži „O boleradický džbánek“. Naši recitátoři pilně trénovali a úspěch se dostavil. Vše jejich nadšení umocňovalo důstojné prostředí boleradického divadla a milá atmosféra, provázející celé soutěžní dopoledne. Všichni domů odjížděli s dárečky                   a diplomem v ruce.

A na koho je naše škola pyšná?

Za sólový přednes na:

Barboru Klobásovou z 1.b za 3. místo v 1. kategorii

Patrika Halma z 1.a za 2. místo v 1. kategorii

Jonáše Škarpu ze 4.a za 3. místo ve 3. kategorii

Natálii Grégrovou ze 4. a za 1. místo ve 3. kategorii

Nádherné 1. místo získaly tyto recitátorky za přednes skupin:

Jolana Klobásová, Natálie Grégrová, Hanka Straková a Stela Otřísalová ze tříd 4.a a 2.a

Stela Otřísalová se letos může pyšnit nejen titulem nejlepší recitátorka Jihomoravského kraje, ale i dalším oceněním, tentokrát ji totiž boleradická porota ocenila ještě zvláštním diplomem za velmi působivý přednes!!!!!

Milí recitátoři děkujeme a moc a moc gratulujeme!!!!!!!!