Okrskové kolo ve vybíjené - Velké Pavlovice

V pátek 15. dubna 2016 se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili okrskového kola ve vybíjené pořádaného ve Velkých Pavlovicích. Děti byly plné očekávání i nervozity, protože až na jednoho žáka se nikdo z nich loňských bojů neúčastnil. Ty byly plně v režii minulých páťáků. Při rozlosování  bylo klukům přiděleno číslo 3, které jim přineslo hned úvodní zápas. Ten s přehledem vyhráli a netrpělivě čekali na další utkání. Důležitá byla koncentrace a především nepodcenění soupeřů. Klukům se disciplína v poli, přesné přihrávky a minimální ztráty míče vyplatily a všechny zápasy zaslouženě vyhráli. Z pěti týmů tak do okresního kola v Hustopečích postupují právě naši kluci.

Turnaje se zúčastnilo i družstvo dívek. To bylo nezvykle složeno převážně ze žákyň 4. ročníku. Dívky byly připraveny se bít o první místo stejně  jako kluci. Bohužel, ostatní školy týmy dívek nesestavily, a tak naše děvčata do okresního kola postupují bez podstoupených zápasů. Aby to však neměly úplně zadarmo, jedni ze soupeřů tým dívek nesoutěžně vyzvali. Holky výzvu přijaly a ……vyhrály!

Tak nám držte palce i nadále! Budeme rádi, když se na nás přijdete ve čtvrtek 28. dubna do místní sportovní haly podívat a pěkně hlasitě nás povzbudit!