Burza knih měla velký úspěch

Začátkem prosince uspořádal žákovský parlament naší školy Burzu knih.

Žáci, rodiče a učitelé do burzy darovali více než 550 knih, které jsme nabízeli k prodeji většinou za 20 Kč. Měli jsme velký výběr pro děti i dospělé. Zájem byl velký a podařilo se nám tak prodat 375 knih a časopisů.

Žáci si vybírali knihy pro sebe, ale často kupovali knížku i jako vánoční dárek pro rodiče nebo sourozence. Hezká knížka z naší burzy tak udělala radost mnohým.

Vybrané peníze využijeme pro indického chlapce Lourdu Kumara, kterého naše škola v rámci charitativního projektu Adopce na dálku podporuje už čtyři roky. Díky velkému zájmu o burzu knih máme dost prostředků na tento projekt i pro příští rok.

Všem, kteří knihu darovali nebo si ji koupili, moc děkujeme.

Za žákovský parlament Hana Forejtníková, školní psycholožka