Recitační soutěž na 1. stupni

V prosinci proběhla ve všech třídách 1. stupně recitační soutěž a nejlepší recitátoři postoupili do kola školního, které se konalo ve dnech 16. a 17. ledna. Celkem 38 soutěžících všechny zúčastněné přesvědčilo o tom, že je o umělecký přednes stále zájem. Velmi těžké rozhodování pak měla porota složená z třídních učitelek 1. stupně, neboť výkony dětí byly mnohdy vyrovnané.

Všem recitátorům děkujeme za jejich výkony a poděkování patří i rodičům, kteří v hojném počtu přišli své děti podpořit. Vítězům gratulujeme a pěsti budeme držet těm, kteří naši školu budou v březnu reprezentovat v okresním kole.

Výsledky:

0. kategorie (žáci 1. ročníku)

1. Sára Nevídalová   1. C

2. Adam Kolář           1. A

3. Ema Sieglová        1. B

1. kategorie (žáci 2. a 3. ročníku)

1. Tereza Pavlíková   2. C

2. František Hanák    2. B

3. Martin Klabusay    2. B

1. Karolína Keclíková   3. B

2. Anna M. Husovská   3. A

3. Tereza Bergmanová 3. B

2. kategorie (žáci 4. a 5. ročníku)

1. Nela Chromá              4. A

2. Bibiana Kamenská    4. B

3. Štěpánka Straková    4. B

1. Julie Svobodová        5. B

2. Leontýna Polčáková 5. C

3. Lucie Novotná           5. C

Nově byla udělena i cena diváka. O vítězi rozhodovali recitátoři a přítomní rodiče. Získala ji Lucie Novotná z 5. C, gratulujeme.