Setkání družebních měst Benátek nad Jizerou, Modra, Hustopeče - 26. a 27. 10. 2018

Žáci hustopečských škol se zúčastnili  ve dnech 26.-27.9.2018 sportovního zájezdu v rámci družby tří měst. Pořadatelem letošního klání byly Benátky nad Jizerou. Hustopeče reprezentovali žáci 5.-6. ročníku ze ZŠ Komenského a 7.-8. ročníku ze ZŠ Nádražní. Děvčata hrála přehazovanou a florbal, chlapci kopanou a florbal. Všichni hráči podali výkony na hranici svých možností a za to jim patří velké poděkování. Celá akce měla i zábavný doprovodný program, který všechny zúčastněné doslova nadchnul.

Za naši školu nastoupili: Ambros P., Halm V., Kalců J., Michna J., Paštika A., Kolegár Markus, Hradil T., Šmarda P., Stehlíková R., Brabcová N., Vozdecká D., Brymová V., Nováčková N., Straková S., Effenbergerová E., Svobodová K.

Pedagogický doprovod: Jiří Unger, Miroslav Unger