Škola v přírodě- Lipka, Krásensko

V pondělí jsme jeli s naší třídou do školy v přírodě, Krásensko, Lipka. Těšili jsme se na připravený program „Příroda naostro.“ Hned po obědě jsme šli k rybníku, brodili jsme se v broďácích a zkoumali život v rybníce a potom i na louce. Večer jsme si prohlíželi zvířátka, která byla v teráriích vedle jídelny- chameleon, strašilka, švábi, želvy, šneci a dokonce i had.

Druhý den jsme si užili na výletě, směr Rudice, propadání. Celkem jsme ušli 6 km, nohy trošku bolely, ale stálo to za to, vodopád, skály, prozkoumaná jeskyně, výborná pomazánka s bylinkami, po obědě jsme si chvíli hráli na hřišti a navečer nás čekal program pokojů, otázkový kvíz, spousta odměn a za tmy ještě stezka odvahy.

Ve středu dopoledne jsme si ve skupinách zahráli pohybovou hru- ekosystémy a po obědě jsme jeli domů. Bylo to super, určitě bychom se chtěli ještě někdy vrátit.

Děti ze 4.a