Školčata ve škole

Koncem listopadu , stejně jako každý rok, k nám  přišli na návštěvu předškoláci z mateřských škol v Hustopečích, ve Starovicích, v Horních Bojanovicích a ve Strachotíně. Přišli se podívat na to,
jak to ve škole chodí a jak jde školní práce prvňáčkům ve všech prvních třídách. Děti ze školek si prohlédly třídu a porovnaly ji se svou školkovskou. Pár rozdílů našly.
Prvňáci je naučili pěknou básničku a ukázali jim i jejich p. učitelkám , jací se z nich za tři měsíce stali čtenáři. Děti z MŠ si na chvíli sedly do lavic místo prvňáků. Moc se jim to líbilo. Na památku si pak vyrobily sněhuláčky a rybičky. Prvňáci jim skvěle se vším pomohli.
Na závěr se nám předškoláci podepsali na tabuli. Napsat své jméno byla pro ně hračka.

Třídní učitelky 1. ročníku