ŠKOLNÍ KOLO PĚVECKÉ SOUTĚŽE SLAVÍČEK 2021

Znáte písničky Pod naším okýnkem, Malé kotě, Smolíček či Slyšte, slyšte pastuškové? Tak právě tyto a další nádherné písně zazněly v podání našich šikovných zpěčků ve školním kole pěvecké soutěže Slavíček. Dostat se do něj nebylo snadné, všichni museli projít třídním kolem, ze kterého byli vybráni ti nejšikovnější zpěváci a odvážlivci.

Jste zvědaví jak to dopadlo?

Byly dvě kategorie.

V první kategorii (1. a 2. ročník) se na 1. místě umístila Julie CHVÁTALOVÁ s písničkou Malé kotě. Těsně za ní se o druhé místo podělily Izabela SVOBODOVÁ (a její Tři citronky) s Emou KUCHAŘOVOU (píseň Kdyby byl Bavorov). Třetí místo obsadila Elena HLUŠKOVÁ, v jejíž podání zazněla píseň Pod naším okýnkem.

Do druhé kategorie byli vybráni žáci ze 3. až 5. ročníků. Se skladbou Smolíček se na 1. místě umístila Karolína PLEŠINGEROVÁ. Píseň Skálo, skálo zazpíval Jakub STRAKA a získal 2. místo. Slova Život plyne dál znělo z úst Matěje OPLUŠTILA, který obsadil 3. místo.

Všem dětem gratulujeme a děkujeme za velmi příjemné pondělní odpoledne.

A nezapomeňte se držet hesla "S písničkou je krásně".....