Sportovní akce školy

Září – setkání družebních měst Benátky nad Jizerou, Modra, Hustopeče. Naše škola reprezentovala město v kategorii 5.-6.roč. Chlapci ve fotbale a házené, získali 1.místo. Děvčata v přehazované a vybíjené, obsadila 2.místo. Hrálii: Šopf, Nevěděl N., Buček, Klimeš, Machovský, Hnilička, Lorenc, Chorvát, Nálezná, Bohdálková, Strouhalová, Krejčiříková, Prchalová, Dočkalová, Jedličková, Krčková

Říjen – fotbalový turnaj Coca-cola Cup: chlapci po vítězství v kvalifikaci ukončili účast v 1.kole, kde obsadili 3.místo. Děvčata úspěšně zvládla 1.kolo a postoupila do 2.kola, které se hraje na jaře. Hráli: Křivák, Kudláček, Knápek, Sáček, Eliáš Adam a Dominik, Hovězák, Kovařík T. ,Šibíček, Čížek, Straka, Sluka, Cigánek, Hlaváč M., Lodňan. De Groot, Nováčková, Cedivodová, Karpíšková Petra a Karolína, Vlachová, Stehlíková A., Hošková, Čížková, Rohrerová Ž., Pekaříková, Mikuličová, Slavíková, Košuličová

florbal Orion Cup: okresní kolo- chlapci 8.-9. roč. 5. místo,( Kratochvíl, Cvrček, Eliáš Adam a Dominik, Sluka, Kovařík, Cigánek, Furch ). 6.-7.roč. 4.místo ( Semerád, Homola, Civile, Gratcl, Pláteník, Rotter, Hnilička, Kufa, Kolegár, Stehlík R. ). Děvčata 8.-9.roč. 4.místo ( Poláčková, Kachyňová, Josefíková, Čechová, Stehlíková A., De Groot, Nováčková, Cedivodová, Karpíšková P. Mikuličová, Machačová

Listopad+prosinec – Futsalová liga ZŠ: 6.-7.roč. postoupil do 2.kola, kde obsadil 3.místo ( Braun, Pitlach, Šopf, Nevěděl Nicolas a Samuel, Buček, Dolíhal D., Kovařík M., Sáček, Gabrhel, Stehlík R. 8.-9.roč. v 1.kole 2.místo ( Hovězák, Kovařík T., Kudláček, Křivák, Čížek, Cigánek, Štůla, Eliáš D.+A.,Straka ).

Předvánoční čas patří již stabilně přehazované – ve sportovní hale změří síly žáci všech tříd v kategoriích chlapci, dívky .