Sportovní zájezd žáků 2.stupně do Itálie

Sportovní  zájezd do Itálie

Ve středu 25.5.2016 jsme odjeli do letoviska Rimini na sportovní zájezd. Cesta trvala zhruba 12 hodin. I přesto, že byla pro některé náročná , proběhla úspěšně.

Hned po příjezdu jsme byli ubytováni v hotelu Del Vecchio a krátce poté vyrazili na prohlídku pláže a sportoviště. Po celý pobyt nás provázelo pěkné počasí. Absolvovali jsme i několik výletů - do San Marina, zábavného parku Mirabilandia či Delfinária.

V průběhu pobytu jsme plnili různé sportovní aktivity a přišlo i na soutěže mezi družstvy. Obzvláště zajímavý a napínavý byl turnaj v závěru, mezi družstvy, které vedli žáci 9.ročníku.

Každý večer nám zpříjemnila talentová soutěž, které se zúčastnili  úplně všichni .

Poslední podvečer byl ve znamení hodnocení. Proslovu se ujali žáci 9.tříd a na jeho konci bylo znát na většině z nás dojetí a objevily se i slzy štěstí. Zájezd jsme si skvěle užili.

Poděkování patří i všem  dospělým, kteří se o nás starali.

Deváťáci ZŠ Hustopeče, Komenského

Fotografie z pobytu si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.