Turnaj ve florbalu - 5. místo v kraji

V úterý 22. listopadu vyrazilo družstvo chlapců (6. a7. roč.) na postupem vydřený turnaj ve florbalu do Slavkova u Brna.

Krajské kolo florbalu bylo výběrem 8 nejlepších týmů v kraji.

Náš tým, ve kterém nebyl žádný pravidelný hráč florbalu, bojoval velmi statečně proti ostříleným florbalistům z jiných škol.

V první utkání základní skupiny jsme narazili na Brno Úvoz, dostali jsme lekci 5:0, poté přišel v kabině tzv. vítr.

Do druhého utkání proti Křenovicím nastoupil úplně jiný tým a po mnoha oboustranně neproměněných šancích  skončilo utkání remízou 0:0.

V posledním utkání skupiny jsme svedli souboj o postup se školou z Kuřimi. Náš tým dlouho držel vedení 1:1, soupeř smolným gólem vyrovnal a my pár sekund před koncem nastřelili pouze břevno. Po remíze 1:1 jsme obsadili 3. místo ve skupině.

Boj o 5. místo rozhodovaly nájezdy proti Dolním Bojanovicím. Skvělý výkon předvedl brankář Zástěra a také nájezdový mág Jakub Očenášek.

Po nervy drásajících nájezdech jsme tedy 5. místo v kraji získali.

Všem reprezentantům patří velká pochvala!

Sestava:

Zástěra, Očenášek, Vlk T., Vlk S., Béreš, Richter, Lacko, Klemeš, Sedláček M., Sedláček S., Stehlík, Růžička.

Ze trenéry Kejík, Unger ml.