Turnaj ve vybíjené - okrskové kolo

V pátek 12. dubna se na ZŠ Nádražní konalo okrskové kolo ve vybíjené. Turnaje se zúčastnila 4 družstva kategorie A – chlapci. Tak jako se již pomalu stává tradicí, největším a také nejvyrovnanějším soupeřem byl pro nás tým pořádající školy. Po rozlosování se tak rozhodující zápas odehrál hned na začátku celého turnaje. Po nerozhodném boji v základním hracím čase se prodlužovalo. Vítězství si z tohoto souboje odnesl domácí tým. V dalších kolech sice naši chlapci nenašli přemožitele a s velkým přehledem porazili oba další týmy, ale první místo už bylo pro nás ztraceno.

Dívky v okrskovém kole neměly štěstí na soupeře. Nepřijel totiž nikdo z kategorie B – dívky. Týmy ZŠ Nádražní a ZŠ Velké Němčice si s dívkami zahrály přátelská utkání a naše holky i kluky velmi potěšilo, když děvčata obě utkání vyhrála!

Dětem děkujeme za sportovní reprezentaci naší školy a držíme palce do okresního kola!

Mgr. Marcela Ivičičová, Mgr. Daniela Josefíková