Ve školním roce 2017/18 budou otevřeny 2 první třídy

Ředitel školy tímto sděluje, že v příštím školním roce 2017/18 budou na škole otevřeny 2 první třídy o průměrném počtu 28 až 29 žáků. Tento počet může být ještě snížen, pokud bude schváleno více odkladů povinné školní docházky, než o které žádají zákonní zástupci dětí dosud.

Toto rozhodnutí ředitel školy musí přijmout z důvodu, že škola již nemá žádnou volnou učebnu, protože pro značný zájem zákonných zástupců z okolních obcí o přestup svých dětí do budoucích šestých tříd, budou v příštím školním roce otevřeny 3 šesté třídy místo stávajících 2 pátých přeplněných tříd.

Mgr. Miroslav Patloka, ředitel školy