Velký úspěch našich žáků na 42. ročníku Břeclavské laťky

V pátek 1. dubna, na Apríl, se konal 42. ročník Břeclavské laťky – 19. ročník Memoriálu Jiřího Horníka.

Naši školu zde reprezentovalo celkem sedm žáků - šest účastníků tvořilo družstvo a jedna účastnice závodila jen jako jednotlivec. Jmenovitě se jednalo o Markuse a Niklase Kolagárovy, Nikolu a Vendulu Seďovy, Amélii Pekaříkovou, Adama Gloce a  Amálii Korábovou.

V kategorii mladších žákyň startovala Vendula Seďová. Její výkon skončil na 115 cm. Niklas Kolegár si přípsal do tabulek výkon 125 cm.

V kategorii starších žákyň se nám vedlo velmi dobře. Nikola Seďová si vyskákala 1. místo vynikajícím výkonem 153 cm. V téže kategorii skákala i naše jednotlivkyně Amálie Korábová, která zdolala laťku ve výšce 130 cm.

Adam Gloc ve starších žácích překonal laťku ve výšce 135 cm.

A s prvními místy nekončíme. Následovala kategorie dorostenek, kde se Amélie Pekaříková, jak říkají naši žáci „vyhajpovala“ k vylepšení svého osobního rekordu a překonala laťku ve výšce 145 cm a vybojovala si tímto 1. místo v kategorii dorostenek.

Markus Kolegár se prezentoval také velmi dobrým výkonem a zdolal laťku ve výšce 155 cm.

Z Břeclavi jsme si tedy odvezli dvě 1. místa a celkové 5. místo v kategorii družstev!

Všem reprezentantům velmi děkujeme a doufáme, že se bude dařit i nadále.