Výlet na Myjavu

V pátek 10. června jsme odjížděli na školní výlet do zahraničí, přesněji řečeno na Myjavu, měli jsme domluvený společný výlet se třídou VII. A z tamější školy. Rekreační zařízení Fantázia ve Staré Myjavě, kde jsme byli ubytovaní, nás přivítalo příjemným prostředím. Rovněž myjavští sedmáci se svou paní učitelkou třídní byli super.
Po obědě jsme se vydali na procházku po okolí, pak jsme se věnovali sportovním aktivitám – fotbalu, badmintonu; využili jsme trampolínu nebo místní malou posilovnu.
Po večeři jsme si zatancovali na diskotéce a poté jsme vyrazili na stezku odvahy, kterou si pro nás sedmáci nachystali.
Druhý den v dopoledních hodinách jsme byli smutní z loučení, protože jsme odjížděli domů.
Výlet byl celkově vydařený, s některými dětmi jsme v kontaktu.
Bylo to super!

žáci VII. A