Výsledky Logické olympiády

I v tomto roce se naši žáci zapojili do Logické olympiády. Tuto soutěž organizuje Mensa Česko a probíhá online. Žáci ji vyplňují samostatně z domova.

Letos se do Logické olympiády registrovalo 101 296 soutěžících z 3 986 škol z celé České republiky. Z naší školy se zapojilo 62 žáků a měli tak opravdu velkou konkurenci.

Celkově nejúspěšnější byla Karolína Horáková z 2.C, která test vyplnila lépe než 98 % žáků v kategorii A2. Velmi úspěšní byli také vítězové dalších kategorií: Šimon Madron z 5.A  (lepší výsledek než 84% žáků v kategorii A) a Dominika Blinková z 8.A, která se umístila lépe než 79% žáků v kategorii B.

Nejúspěšnější řešitelé ve škole:

1. ročník – Jindřich Štencel (1.B), Teodor Tesařík (1.B), Filip Boudný (1.C

2. ročník – Karolína Horáková (2.C), Linda Pospíšilová (2.C), Marek Šebesta (2.B)

3. - 5. ročník – Šimon Madron (5.A), Bibiana Kamenská (5.A), Štěpánka Straková (5.B)

6. - 9. ročník – Dominika Blinková (8.A), Přemek Huszár (8.A), Teodor Charoušek (8.D)