Zimní škola v přírodě „Na Trojáku“

Část žáků z 2. C a 3. A se v pondělí 3. února vydala do Hostýnských vrchů na zimní školu v přírodě.

Nejdříve nám počasí moc nepřálo, ale my jsme se zabavili výšlapem na rozhlednu Marušku, příjemnou zimní procházkou, nakupováním pohlednic a známek, psaním pohledů a zážitkových deníků, zopakováním si bezpečnostních pravidel na sjezdových tratích a hraním různých her.

Ve středu nastal ten správný čas nazout si lyžáky, nasadit lyže a vyrazit na svah. Lyžování bylo skvělé. Večer jsme si zpříjemnili hrou bowlingu.

Čtvrteční dopoledne jsme trénovali na odpolední soutěž ve slalomu na čas. Všichni jsme to  poté bez větších problémů zvládli. Po večeři se vyhlašovaly výsledky, rozdávaly odměny, diplomy a ocenění. Poté jsme si sbalili kufry.

V pátek jsme se nasnídali a vyrazili jsme do Hustopečí plni dojmů, nezapomenutelných zážitků a krásných vzpomínek. Na Trojáku to bylo skvělé, tak to třeba příště zase zopakujeme.