Den dětí očima prvňáčků

Anička,1.A: Včera jsme šli na výlet. Cestou jsme potkali hodně zvířátek. Hřebelcovali jsme koně. Krmili jsme zvířátka. Mám ráda koně a chtěla bych jít zase.

Simonka,1.A: Byli jsme na Valkýře a viděli koně a páva. Dostali jsme paví pírka. Pak jsme šli zpátky do školy a na oběd.

Jakub K.,1.A: Když jsme šli na Valkýru, nejvíce mě zaujal pejsek Žuzu. Když jsme pak šli ke koníkům, tak se mi líbil i kůň. Výlet byl bezva.

Stela,1.A: Místo školy jsme byli na Valkýře. Líbili se mi poníci. Byli moc roztomilí a krásní. Dala jsem jim papání.

Dominika,1.A: Šli jsme na Valkýru a tam jsme čistili kartáčem černého a bílého koně  a krmili jsme kozy.

Jan B.,1.A: Šli jsme na Valkýru. Viděli jsme tam psy a koně. Jeden pes se jmenoval Žužu.