Florbalový turnaj ml. žáků - 4. místo

Dne 11. 1. 2022 se vybraní žáci prvního stupně zúčastnili florbalového turnaje v Mikulově. Ten se konal pod hlavičkou Českého florbalu ve spolupráci s firmou ČEPS. Po zápasech v základní skupině jsme postoupili do bojů o cenné kovy. V semifinále jsme změřili síly se školou z Břeclavi. Soupeř byl ale fyzicky i technicky zdatnější a po právu nám udělil lekci. Boj o třetí místo nabídl vyrovnaný zápas s domácím Mikulovem. Náš tým měl mnoho šancí, ale nebyli jsme produktivní. Po jednom z našich útoků, kde jsme trefili tyčku, šel soupeř do protiútoku a zápas rozhodl. Naši žáci tedy získali krásné 4. místo ze sedmi účastníků. Vzhledem k tomu, že polovinu týmu tvořili hráči 3. třidy, máme velmi slibné vyhlídky i do dalších let. Nejlepším střelcem našeho týmu se stal Kořínek Matias s 5 přesnými zásahy.

Pochvala patří všem zúčastněným za příkladný přístup a reprezentaci naší školy.