INFORMACE K ZÁVĚRU ŠKOLNÍHO ROKU 2016/17

Ředitelství ZŠ Hustopeče, Komenského 2

S D Ě L E N Í   K    U K O N Č E N Í   Š K O L. R O K U   2 0 1 6 / 1 7

Sdělujeme tímto všem zákonným zástupcům žáků naší školy, že školní rok 2016/17 bude pro všechny žáky (mimo žáky 9.ročníku) ukončen v pátek 30. června 2017 během 1.vyučovací hodiny (8,00 až 8,30 hod.), kdy bude žákům vydáno vysvědčení. Školní družina a školní klub budou v provozu od 8,30 do 13,00 hod.

V době od 8,30 do 9,30 hod. navštíví naši školu známý obránce brněnské Komety a reprezentant ČR v ledním hokeji  obránce  ONDŘEJ  NĚMEC, který bude patronem soutěží zručnosti v ledním hokeji, které se v dané době  uskuteční pro všechny žáky na školním dvoře. Součástí bude i autogramiáda Ondry Němce a možnost pořízení společné fotografie

Žákům 9.ročníku bude vysvědčení slavnostně předáno již ve čtvrtek 29.června 2017 v 17,00 hodin ve školní jídelně. Účast rodičů je vítána. Toto předání bude spojeno se slavnostní večeří pro žáky. Po večeři (přibližně v 18,30 hod.) se žáci rozloučí se svými třídními učiteli a ukončí tak svoji docházku do naší školy. Rodiče upozorňujeme, že škola nebude organizovat žádný tzv. „večírek na rozloučenou“. Tímto upozorněním chceme předejít nepříjemnostem, které by mohly vzniknout tím, že si žáci sami zorganizují „večírek“ s výmluvou pro rodiče, že se jedná o akci školy a že bude přítomen třídní učitel. Je tedy věcí a odpovědností rodičů, zda s účastí svého dítěte na takové akci žáků souhlasí.

Školní akademie žáků 2.stupně (6. až 9.třídy) se tentokrát uskuteční ve středu 28.června 2017 v době od 17,00 do 18,30 hod. na školním dvoře (v případě deště ve ŠJ). Zveme všechny naše příznivce.

Informace k zahájení příštího školního roku 2017/18 budou postupně zveřejňovány na školním webu: www.zshuskom.cz. Všechny potřebné informace  k novému škol.roku zde najdete až v posledním týdnu měsíce srpna 2017.

V Hustopečích 26.6.2017

Mgr. Miroslav Patloka v.r.