Komenda má talent!

Poslední pondělí v tomto školním roce proběho finále soutěže Komenda má talent. Z prvního kola se do finále probojovalo 15 soutěžících. Ani ve finále nesklamali a předvedli nám krásné vystoupení. Zazněla recitace, zpěv, hra na flétnu a housle, viděli jsme gymnastiku a několik tanečních vystoupení. Na své kamarády se přišli podívat všichni žáci z prvního stupně a nadšeně je povzbuzovali. Někteří měli dokonce vyrobené transparenty se jmény svých favoritů.

Výkony soutěžících hodnotila čtyřčlenná porota, do které zasedla bývalá paní učitelka Iva Gratclová, bývalá paní psycholožka Lenka Zemanová a dvě zástupkyně školního parlamentu, který tuto akci organizoval. Tato porota pak vybrala 5 nejlepších talentů. Jsou jimi - Beata Frýbertová (recitace), Zdeněk Braun (gymnastika), Veronika Křížová (zpěv), Sofie Svobodová (moderní gymnastika) a Radim Kalců (Jojování). Diváci pak mezi těmito pěti zvolili svého vítěze. Tím se stal jediný zástupce z 2.stupně - Radim Kalců, který nám předvedl úžasnou show s JO-JO.