Setkání družebních měst

Na přelomu září a října se uskutečnilo sportovní klání družebních měst Benátky nad Jizerou,Modra a Hustopeče. Cti reprezentovat naše město se dostalo na žáky 5.- 6.roč. ze ZŠ Komenského a žáky 7.- 8.roč. ze ZŠ Nádražní. Soutěž proběhla v kategorii dívek a chlapců. Dívky hrály florbal a přehazovanou, chlapci se utkali ve florbalu a kopané.

Součástí byl i náročný doprovodný program - návštěva zábavního parku Mirakulum či diskotéka. Velkým zážitkem pro všechny bylo zahájení turnaje s vystoupením mažoretek, proslovy starostů a poslechu státní  hymny České a Slovenské republiky.

Všichni sportovci podali fantastické výkony a zasloužili se o výbornou propagaci našeho města. Domů jsme přivezli diplomy a poháry za 1.místa. Všem patří velké poděkování.

Město reprezentovali: Fialová Adéla, Mitášová Soňa, Kadlecová Adéla, Cejnková Tereza, Hošková Aneta, Nováková Nikola, Karpíšková Karolina, Hájková Viktorie, Tomeška David, Sáček Štěpán, Pitlach Radim, Šopf Petr, Dolíhal David, Semerád Erik, Merta Štěpán, Pláteník Denis.

Žáky doprovázeli M.Klabusay a J.Unger

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.