Šikulky odehrály své další představení….

V letošním roce pracovalo v divadelním kroužku „Šikulky“ celkem třicet malých i velkých herců. Pro své publikum připravili pohádku M. Macourka- Jedničky má papoušek. Představení trvající celých devadesát minut zvládli na výbornou. Veselá pohádka s tancem, písničkami, vtipem a téměř profesionálně zvládnutá si vysloužila obrovský potlesk pětkrát zaplněného sálu MěKS.

Vybrané vstupné bude použito na nákup knih do žákovské knihovny a školních pomůcek.

Chtěla bych touto cestou poděkovat:

• Firmě Graweb a p. Konečnému za bezplatné zhotovené plakátů a pozvánek
  • p. Burketovi a p. M. Strakovi za technickou spolupráci
  • p.O. Strakovi za zhotovení fotografií
  • kolektivu HTV za profesionální natočení našeho představení
  • p. A. Neubauerové za zhotovení kulis a některých kostýmů
  • městu Hustopeče a p. Havlové za zapůjčení kostýmů
  • všem maminkám, které pomohly s výrobou kostýmů a zapůjčily některé rekvizity

Ze všeho nejvíce však chci poděkovat všem svým malým i velkým hercům za jejich výkony. Byli jste skvělí!!!!!!

Děkuji za chvíle, které jsme spolu strávili. Velcí spolu s malými, skvělý kolektiv, nezapomenutelné chvíle nejen při zkouškách a představeních, ale hlavně ve chvíli, kdy jsme si s některými z vás po několika letech práce museli dát sbohem. Děkuji.

V.Pešáková, vedoucí souboru