Vyúčtování zájezdu žáků 2.stupně do Jeseníků

Ve čtvrtek 22.června 2017 se 27 žáků 2.stupně a 4 pedagogičtí pracovníci zúčastnili zájezdu do Jeseníků, kde navštívili dělostřeleckou tvrz Hůrka z 2.světové války, termánlní koupaliště ve Velkých Losinách a přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně.

Původně bylo přihlášeno 50 účastníků a předpokládaná cena na 1 účastníka činila 850.- Kč. Tato částka byla od účastníků vybrána předem.

Protože však nakonec jelo jen 27 žáků a 4 dospělí vyšla cena na 1 účastníka o 136.- Kč více, tj. místo 850.- Kč byla výsledná částka ve výši 986.- Kč. Veškeré doklady jsou uloženy k nahlédnutí u ředitele školy, vedoucího zájezdu.

Aby nebylo nutné zájezd doplácet, požádal ŘŠ o sponzorský příspěvek dopravce p. Šafaříka formou slevy ve výši 25 % dopravného a firmu MOSS logistics s.r.o. Hustopeče formou finančního daru.

Děkuji tímto jménem všech účastníků zájezdu za sponzorské dary, čímž je uzavřeno i vyúčtování s tím, že nebude třeba nic doplácet.

Mgr. Miroslav Patloka, ředitel školy